Napsali o nás
Článek v Jihlavském deníku
Napsali o nás - rok 2010
Napsal uživatel Petra Karolína Coufalová   
Středa, 23 Únor 2011 21:24

Článek, který o Vodomílku vyšel v Jihlavském deníku 22. 2. 2011 si můžete také přečíst zde.

 
Vodomílek opět v České televizi
Napsali o nás - rok 2010
Čtvrtek, 02 Prosinec 2010 14:36

Podařilo se nám již podruhé dostat na obrazovku České televize. Nyní máte možnost shlédnout z archivu ČT záznam.

Stream je dostupný na této adrese. Reportáž se vysílala 13. 11. 2010 například ve zprávách na ČT24 v 17.00 (předchozí odkaz). Při přehrávání zpráv stačí čas přesunout na 16. minutu a 30. sekundu. Záznam trvá přibližně jednu a třičtvrtě minuty.

Přejeme příjemné podívání.

 

Na této adrese je dostupný článek o soustředění v Hrotovicích: http://www.ct24.cz/regionalni/jizni-morava/107150-vodomilek-si-zatrenoval-v-hrotovicich/

 
I. Zimní konference
Napsali o nás - rok 2010
Pondělí, 12 Duben 2010 15:12

V metropoli kraje Vysočina si dali v průběhu minulého víkendu dostaveníčko účastníci I. zimní konference. Toto setkání bylo zaměřeno pro vedoucí pracovníky ústavních lékáren, zástupce pojišťoven, nákupčí zdravotnických zařízení ale také i pro partnery z farmaceutického průmyslu. V rámci interaktivních workshopů byla diskutována problematika cenových soutěží, úhrad léků, koncepce nemocniční lékárny a stejně tak došlo i na prezentaci situace nemocničního lékárenství na Slovensku. Vysoká odborná kvalita byla potencována i charitativní činností všech zúčastněných a výtěžek sbírky předal předseda konference zástupcům občanského sdružení Vodomílek. Vodomílek, vracející handicapované děti, prostřednictvím plavání do běžného života, se tímto stal jedním z partnerů konference a všichni účastníci se již po úspěšné premiéře těší na reprízu v roce příštím.

Níže:

Předseda konference Mgr. Michal Hojný a vědecký sekretář PharmDr. Petr Horák při předávání sbírky zástupcům SK Vodomílek…foto 1.

Zástupce generálního partnera I. zimní konference (farmaceutické firmy ABBOTT) Ing. Jan Voves při úspěšné dražbě podepsaného trika nejúspěšnějším sportovcem SK Vodomílek …foto 2.

Autor: Libor Vejnar

 
Plavecká sezóna pro "Vodomílky" je v plném proudu, padají osobní rekordy
Napsali o nás - rok 2008
Pátek, 21 Listopad 2008 00:00

Tělesně postižení plavci z jihlavského klubu Vodomílek mají za sebou dva závody. Na začátku listopadu se setkali jihlavští hendikepovaní sportovci s brněnskými, pražskými a karlovarskými konkurenty v moravské metropoli při soutěži Brněnský drak.

Celý článek...
 
Pelhřimov viděl 102 rekordy
Napsali o nás - rok 2008
Pondělí, 16 Červen 2008 08:51

Návštěvníci tradičního festivalu žasli nad mimořádnými výkony a pobavil je i největší kreslený vtip

Pelhřimov – Tisíce lidí zamířily v pátek a sobotu na další ročník pelhřimovského festivalu rekordů a kuriozit. Během akce byly dosaženy 102 české, slovenské a světové rekordy. A co je hlavní, žádný z rekordmanů se při krkolomných kouscích nezranil.

Například Pavel Kalina z Plzně ukázal prvky tradiční indické akrobacie na dvouapůlmetrovém kůlu. Předvedl celkem sedm různých akrobatických pozic.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2